Продавець нагрубив, нахамив, не хотів перевірити і переміряти товар по моєму проханню, послав мене і кинув трубку. Не рекомендую замовляти в нього!!!
Комментарий продавца
Доброго дня. Ви знову зробили замовлення у нас. Цього разу ми з вами не спілкувалися.. Ви брешете. Будьте уважні, не витрачайте наш і ваш час. Відгуки працюють у дві сторони.
Костянтин
Як це не спілкувались? Ми говорили про циліндр
Анатолій О.
Плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Доброго дня. У чому причина відгука? Не тільки сальники замовили?
Віталій П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Костянтин К.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Продавец наглий, грубий, хамить при розмові, дуже різко, і грубо розмовляє. Не рекомендую замовляти товар в нього!!!
Комментарий продавца
Доброго дня. Вимагаєте умови, які виконати не можливо. Вже не забирали в нас товар. Не бачимо користі від співпраці з вами. .
Євгеній Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Іванна Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Купляли диски щеплення, все добре, товар якісиний, дякую!
Тарас К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Вася Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все підійшло дякую...
Ярослав Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую. Все чудово. Був заводський брак. Продавець без вагань за свій рахунок зробив заміну на якісну запчастину. Дякую. Рекомендую
Микола П.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Робив замовлення на деякі запчастини для бензогенератора. І все добре, але прокладку для карбюратора надіслали не ту, яку я замовляв. Воно, наче і не критично, але довелося окремо цю прокладку шукати.
Продавець нагрубив, нахамив, не хотів перевірити і переміряти товар по моєму проханню, послав мене і кинув трубку.
Не рекомендую замовляти в нього!!!
Доброго дня. Ви знову зробили замовлення у нас. Цього разу ми з вами не спілкувалися.. Ви брешете. Будьте уважні, не витрачайте наш і ваш час. Відгуки працюють у дві сторони.
Як це не спілкувались? Ми говорили про циліндр
Доброго дня. У чому причина відгука? Не тільки сальники замовили?
Продавец наглий, грубий, хамить при розмові, дуже різко, і грубо розмовляє.
Не рекомендую замовляти товар в нього!!!
Доброго дня. Вимагаєте умови, які виконати не можливо. Вже не забирали в нас товар. Не бачимо користі від співпраці з вами. .
Купляли диски щеплення, все добре, товар якісиний, дякую!
Все підійшло дякую...
Дякую. Все чудово. Був заводський брак. Продавець без вагань за свій рахунок зробив заміну на якісну запчастину. Дякую. Рекомендую
Робив замовлення на деякі запчастини для бензогенератора. І все добре, але прокладку для карбюратора надіслали не ту, яку я замовляв. Воно, наче і не критично, але довелося окремо цю прокладку шукати.