Продавець нагрубив, нахамив, не хотів перевірити і переміряти товар по моєму проханню, послав мене і кинув трубку. Не рекомендую замовляти в нього!!!
Коментар продавця
Доброго дня. Ви знову зробили замовлення у нас. Цього разу ми з вами не спілкувалися.. Ви брешете. Будьте уважні, не витрачайте наш і ваш час. Відгуки працюють у дві сторони.
Костянтин
Як це не спілкувались? Ми говорили про циліндр
Анатолій О.
Погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня. У чому причина відгука? Не тільки сальники замовили?
Віталій П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Костянтин К.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Продавец наглий, грубий, хамить при розмові, дуже різко, і грубо розмовляє. Не рекомендую замовляти товар в нього!!!
Коментар продавця
Доброго дня. Вимагаєте умови, які виконати не можливо. Вже не забирали в нас товар. Не бачимо користі від співпраці з вами. .
Євгеній Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Іванна Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Купляли диски щеплення, все добре, товар якісиний, дякую!
Тарас К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Вася Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все підійшло дякую...
Ярослав Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую. Все чудово. Був заводський брак. Продавець без вагань за свій рахунок зробив заміну на якісну запчастину. Дякую. Рекомендую
Микола П.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Робив замовлення на деякі запчастини для бензогенератора. І все добре, але прокладку для карбюратора надіслали не ту, яку я замовляв. Воно, наче і не критично, але довелося окремо цю прокладку шукати.
Продавець нагрубив, нахамив, не хотів перевірити і переміряти товар по моєму проханню, послав мене і кинув трубку.
Не рекомендую замовляти в нього!!!
Доброго дня. Ви знову зробили замовлення у нас. Цього разу ми з вами не спілкувалися.. Ви брешете. Будьте уважні, не витрачайте наш і ваш час. Відгуки працюють у дві сторони.
Як це не спілкувались? Ми говорили про циліндр
Доброго дня. У чому причина відгука? Не тільки сальники замовили?
Продавец наглий, грубий, хамить при розмові, дуже різко, і грубо розмовляє.
Не рекомендую замовляти товар в нього!!!
Доброго дня. Вимагаєте умови, які виконати не можливо. Вже не забирали в нас товар. Не бачимо користі від співпраці з вами. .
Купляли диски щеплення, все добре, товар якісиний, дякую!
Все підійшло дякую...
Дякую. Все чудово. Був заводський брак. Продавець без вагань за свій рахунок зробив заміну на якісну запчастину. Дякую. Рекомендую
Робив замовлення на деякі запчастини для бензогенератора. І все добре, але прокладку для карбюратора надіслали не ту, яку я замовляв. Воно, наче і не критично, але довелося окремо цю прокладку шукати.