Доброго дня.Ви робили в нас 4 замовлення. Одне ви не забрали, за два інші ми брали участь вас передплату. Вы їх забрали. По четвертому ви не брали слухавку і ми його відмінили. В чому жах з нашої сторони? -
Валентин Ф.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую велике! Все приїхало що замовляв. Рекомендую.
Сергій В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Владислав А.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Хорошок А.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Юрій Я.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Александр А.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Продавец, общался не корректно!!! При повторном заказе отвечал на Вопрос ВОПРОСОМ!!!!!!
Доброго дня.Ви робили в нас 4 замовлення. Одне ви не забрали, за два інші ми брали участь вас передплату. Вы їх забрали. По четвертому ви не брали слухавку і ми його відмінили. В чому жах з нашої сторони? -
Дякую велике! Все приїхало що замовляв. Рекомендую.
Продавец, общался не корректно!!!
При повторном заказе отвечал на Вопрос ВОПРОСОМ!!!!!!